Vorming in je buurt

Vorming: Gamen

Antwerpen

Vlaams-Brabant

Limburg

  • Datum:
    wo 18 okt 2017 vanaf 20:00
    Spreker:
    Barbara Creemers
    Hoe inschrijven? :
    Via mail ouderraad.neeroeteren@telenet.be met vermelding 'Inschrijving infoavond gamen'
    Inkom:
    Gratis
    Praktische informatie:

West-Vlaanderen

  • Datum:
    wo 25 okt 2017 vanaf 20:00
    Spreker:
    Danny Verlinden
    Hoe inschrijven? :
    Inschrijven via CC Kruispunt: www.cckruispunt.be - 051/79 32 50 - info@cckruispunt.be
    Inkom:
    Gratis - inschrijven is wel verplicht
    Praktische informatie:

    Contactpersoon: Caroline Vansteelandt - cultuurfunctionaris-directeur - 051/76 32 52
    Gastheer: William Boeva

Vorming: Sociale media

Antwerpen

  • Datum:
    di 24 okt 2017 vanaf 20:00
    Spreker:
    Anke Stuer
    Hoe inschrijven? :
    Via Barbra.roggeman@telenet.be of gezinsbond.kapellen@gmail.com
    Inkom:
    Gratis
    Praktische informatie:
  • Datum:
    ma 20 nov 2017 vanaf 19:30
    Spreker:
    Frederik Vanhuffel
    Hoe inschrijven? :
    Via Miet Dreesen (Gezinsbond) 03/288 08 31 - mietdreesen@hotmail.com of via Kim Luyten (Bib Hoboken) 03/820 80 39 - kim.luyten@stad.antwerpen.be
    Inkom:
    Gratis - inschrijven wel verplicht
    Praktische informatie:

Limburg

West-Vlaanderen

Vorming: Cyberpesten

Antwerpen

Limburg

West-Vlaanderen

Oost-Vlaanderen

Vorming: Internet en privacy

Antwerpen

Vlaams-Brabant

Limburg

  • Datum:
    do 19 okt 2017 vanaf 20:00
    Spreker:
    Barbara Creemers
    Hoe inschrijven? :
    /
    Inkom:
    Gratis - Geen inschrijving verplicht
    Praktische informatie:

    Contactpersoon: Bart Wijgaerts - wijgaerts.bart@scholengroep14.be - 089/32 23 11

  • Datum:
    di 24 okt 2017 vanaf 19:30
    Spreker:
    Anneke Deckers
    Hoe inschrijven? :
    Inschrijven bij Maartje Leurs - maartjeleurs@houthalen-helchteren.be of bij Karin Hufkens - karinhufkens@houthalen-helchteren.be - 011/49 22 32
    Inkom:
    Gratis - inschrijven is wel verplicht (graag één week op voorhand)
    Praktische informatie:

    Deze vorming wordt gecombineerd met de vorming 'Sociale media'.

  • Datum:
    do 26 okt 2017 vanaf 19:00
    Spreker:
    Barbara Creemers
    Hoe inschrijven? :
    Inschrijven vanaf 6 juni via mail: uit@opglabbeek.be of telefonisch: 089/81 09 10 of persoonlijk aan de UITbalie (zie locatie)
    Inkom:
    leden Gezinsbond betalen €1,5 - niet-leden Gezinsbond betalen €3 (voor alle aanwezigen wordt een kop koffie voorzien)
    Praktische informatie:

    Contactpersonen: Liliane Thaens - liliane.thaens@opglabbeek.be - 089/810 915
    Bea Lagowski - bea.lagowski@opglabbeek.be - 089/810 916

Oost-Vlaanderen

Vorming: Online relaties en seksualiteit

West-Vlaanderen

  • Datum:
    do 19 okt 2017 vanaf 19:30
    Spreker:
    Danny Verlinden
    Hoe inschrijven? :
    huisvanhetkind@roeselare.be of via het Welzijnshuis 051/80.59.00
    Inkom:
    Gratis
    Praktische informatie:

- webdesign [isotoop] - disclaimer - user login  -